Piasek, kamień, żwir i inne materiały sypkie

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę różnego rodzaju materiałów sypkich. Posiadamy produkty wysokiej jakości, które sprostają Twoim oczekiwaniom w każdym aspekcie. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego dowozimy zamówiony materiał własnym środkiem transportu. 

Zamów bezpłatną wycenę

Wiadomość zosała wysłana.

Jakie materiały sypkie oferujemy?

Materiał sypki - tekstura piasku

Piasek

Wykorzystywany jest w wielu pracach budowlanych oraz remontowych. Piasek podsypkowy będzie odpowiedni przy układaniu kostki brukowej, natomiast piasek płukany – do produkcji zapraw przeznaczonych do murowania i tynkowania. Docelowo piasek jest szczególnie ważnym elementem na budowie. Oferujemy również piasek do piaskownicy, który jest bezpieczny dla dzieci. Najlepszym wyborem jest piasek przesiewany, który charakteryzuje się jasną barwą oraz dużą czystością.

Materiał sypki - tekstura żwiru

Żwir

Posiada szerokie zastosowanie w budownictwie na różnych etapach inwestycji. Stosowany głównie do produkcji zapraw betonowych, pod ławy fundamentowe, na wieńce lub nadproża. Również bardzo często pełni funkcje dekoracyjne działki budowlanej. Kamienie ozdobne do ogrodu urozmaicają wizualnie miejsce oraz poprawiają funkcjonalność posesji lub parkingu. Jesteśmy w posiadaniu różnych frakcji żwiru.

Materiał sypki - tekstura kruszywa

Kruszywo

Oferujemy kruszywa o uziarnieniu 0.31-5 mm. Najczęściej wykorzystywane jest do budowy dróg oraz realizacji inwestycji budowlanych. Kruszywo drogowe stosowane jest do remontu nawierzchni dróg, natomiast kruszywo budowlane przydaje się do podbudowy pod fundamenty lub do produkcji betonu. Nasza firma często realizuje podjazdy z kruszywa, które są tanią oraz szybką opcją wykonania dojazdu do posesji.

Materiał sypki - tekstura otoczaków

Kamień otoczak

Ich zastosowanie bardzo wpływa na estetykę danego miejsca. Kamień ogrodowy ma różne barwy oraz frakcje, dlatego nadaje niepowtarzalny klimat otoczeniu posesji. Z otoczaków możemy stworzyć unikatowe wzory dostosowane do naszych upodobań oraz stylu. Między innymi chodnik z kamieni jest bardzo popularnym rozwiązaniem do aranżacji ogrodów osób prywatnych, jak również miejsc publicznych.

Materiał sypki - tekstura tłuczenia

Kamień tłuczeń

Stosowany głównie w branży drogowej, np. tłuczeń drogowy – idealny do utwardzania wjazdów dla pojazdów o dużych gabarytów,  tłuczeń kolejowy – najlepszy dla podbudowy terenu kolejowego, tłuczeń żużlowy – doskonały do budowy placów manewrowych, dróg oraz podjazdów. Kamień łamany cechuje się dużą wytrzymałością oraz estetyką, dlatego nasi klienci często wykorzystują go przy budowie tarasów.

Materiał sypki - tekstura czarnizoiemu

Czarnoziem

Są to bardzo żyzne gleby, dlatego świetnie nadają się do ogródka warzywnego, pod trawnik oraz pod roślinność ogrodową. Ziemia, którą oferujemy pozbawiona jest wszelkich zanieczyszczeń oraz jest odpowiednio przesiewana. Posiadamy czarnoziem tylko najwyższej jakości.

Materiał sypki - tekstura humusu

Humus

Idealny do zastosowania w ogrodzie – bardzo użyźnia glebę oraz powoduje prawidłowy rozwój roślin. Humus jest bardzo cennym oraz wyjątkowym produktem, który przyczynia się do poprawienia jakości gleby oraz ukorzeniania się roślin. Działa na takie rośliny jak drzewka owocowe, drzewka ozdobne, krzewy, warzywa. Sprzedażą tego produktu zajmujemy się od wielu lat, dlatego gwarantujemy dobrą jakość ziemi oraz bogaty w roślinność ogród po jego zastosowaniu.

Materiał sypki - tekstura innego materiału

Inne

Posiadamy bardzo bogatą ofertę materiałów sypkich o różnym przeznaczeniu, dostosowanych do Twoich potrzeb inwestycyjnych. Z chęcią zajmiemy się takimi realizacjami jak wykonanie podbudowy pod kostkę lub opaski wokół budynku. Przy nietypowych zleceniach prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego materiału do Twojej inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy sprzedaży materiałów sypkich oferujemy profesjonalne doradztwo.

Dlaczego warto kupić materiały sypkie u nas?

Transport materiałów sypkich Szczucki, wywrotka MAN

Transport materiałów sypkich

Posiadamy pojazdy, dzięki którym transport zakupionego materiału sypkiego jest bezproblemowy i szybki. Nasi kierowcy terminowo dostarczą produkt w wyznaczone miejsce. Z nami to naprawdę proste, przekonaj się sam!

Przedsiębiorca na tle maszyn budowlanych

Wieloletnie doświadczenie

Długoletni staż sprzedaży materiałów sypkich przyczynił się do dogłębnego poznania jego specyfikacji oraz zalet. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego dostosowujemy ofertę do wymagań klienta oraz potrzeb rynku. Dzięki temu gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość zakupionego towaru.

Kalendarz symbolizujący terminowość

Terminowość oraz profesjonalizm

Gwarantujemy odpowiednią jakość materiałów sypkich, posiadających wymagane badania oraz certyfikaty. Dokładamy wszelkich starań, by przewożony przez nas ładunek był zawsze na czas.

Schodki z monet symbolizujące koszta prac

Jakie są ceny materiałów?

Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami kruszyw, w związku z tym oferujemy duży wybór materiałów sypkich wysokiej jakości w przystępnych cenach. Każdy z produktów posiada inne właściwości oraz zastosowanie, dlatego ich ceny znacznie różnią się od siebie. Koszt materiałów sypkich zależny jest od ilości zamówienia oraz frakcji produktu.

W jakich miejscach realizujemy sprzedaż materiałów sypkich?

Dysponujemy rozmaitym wyborem materiałów sypkich o różnych frakcjach co sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego przedsięwzięcia. Działamy na terenie kilku województw – sprawdź, czy jesteśmy blisko Twojej miejscowości!

  • Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Świecie oraz Grudziądz.
  • Pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Chojnice, Malbork, Kościerzyna, Tczew, Starogard Gdański, Dzierzgoń oraz Słupsk.
  • Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Mikołajki, Mrągowo, Iława, Bartoszyce, Szczytno, Ełk oraz Giżycko.
  •  Mazowieckie – Warszawa, Radom, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Legionowo oraz Ciechanów.

Mapka obszaru działania - województwo kujawsko-pomorskie

Zaufali nam

Logo firmy Budimex
Logo firmy Metrostav
Logo firmy Pizzarotti
Logo firmy Skanska
Logo firmy Strabag
Logo firmy PORR
Logo firmy Agro-projects
Logo firmy Aldesa
Logo firmy PBDI
Logo firmy Hydro-vacum
Logo firmy Inpak
Logo firmy Alstal
Logo firmy Polbud Pomorze
Logo firmy Cobouw
Logo firmy Panova
Logo firmy Mirbud

Współpracujemy z najlepszymi markami

Logo firmy Volvo
Logo firmy CAT
Logo firmy Doosan
Logo firmy MAN
Logo firmy Tatra
Logo firmy Mercedes
Logo firmy Terex
Logo firmy Kobelcio
Logo firmy JCB
Logo firmy Scania
Logo firmy Merlo
Logo firmy HAMM
Logo firmy Komatsu
Logo firmy Bomag
Logo firmy HBM Nobas
Logo firmy Waryński
Logo firmy LiuGong
Logo firmy Sany

Zadzwoń i kup materiał

Zadzwoń teraz

+48 502 164 725

…lub napisz:

biuro@szczucki.pl

Napisz do nas

Wiadomość zosała wysłana.