Wynajem maszyn budowlanych

Firma Roboty Ziemne Szczucki oferuję wynajem nowoczesnych oraz utrzymanych w bardzo dobrym stanie technicznym maszyn budowlanych. Posiadamy szeroki wybór specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu planowane prace ziemne okażą się bezproblemowe. 

Zamów bezpłatną wycenę

Wiadomość zosała wysłana.

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych:

Maszyna koparka gąsienicowa - miniatura

Wynajem koparek gąsienicowych

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje koparek gąsienicowych: o wadze 26 ton oraz 30 ton, które dysponują systemami sterowania maszyn umożliwiającymi wykonanie większej ilości zadań w krótszym czasie. Do koparek gąsienicowych przynależą łyżki skarpowe oraz wychylne o różnych pojemnościach. Dodatkowo wyposażone są w młot oraz szczękę wyburzeniową.

Maszyna koparka kołowa - miniatura

Wynajem koparek kołowych

Koparki kołowe, które posiadamy są bardziej wszechstronne i szybciej się przemieszczają – mogą poruszać się po drogach. Idealne do prac specjalistycznych czy przeładunkowych, najczęściej wykorzystywane do wykopów pod sieci wodno-kanalizacyjne oraz na budowach dróg w miastach i poza nimi. Ich waga wynosi 16 ton, a pojemność łyżki skarpowej i wychylnej 1,3 m³ . Tak jak w przypadku koparek gąsienicowych posiadają systemy 3D.

Maszyna spycharka - miniatura

Wynajem spycharek

Oferujemy wynajem nowoczesnych spycharek gąsienicowych typu D5N oraz D6N LGP wiodącej marki Caterpillar. Jest to profesjonalny sprzęt służący do przemieszczania urobku na bliskie odległości, niwelacji i profilowania terenu. Spycharki posiadają systemy kontroli maszyn.

Maszyna równiarka - miniatura

Wynajem równiarki

Maszyna służąca głównie do profilowania podłoży pod nawierzchnię dróg, lotnisk i wyrównywania nasypów. Stosowana jest również do mieszania materiałów drogowych w procesie stabilizacji oraz do wyrównywania powierzchni terenu. W wyposażenie równiarki wlicza się tachimetr- instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów poziomych, kątów pionowych oraz odległości.

Maszyna kruszarka - miniatura

Wynajem kruszarki

Posiadamy kruszarkę szczękową przeznaczoną do wstępnego oraz wtórnego kruszenia średnio i wielkogabarytowych materiałów, o małej i średniej podatności na rozdrabnianie.

Maszyna ładowarka - miniatura

Wynajem ładowarek

Ładowarki w naszej ofercie posiadają łyżki o pojemności 4,0 m³. To nowoczesne sprzęty budowlane, cechujące się niezwykłą zwinnością oraz łatwością użytku. Wyposażona jest w element załadowczy, służący do przeładunku materiałów sypkich.

Maszyna wywrotka - miniatura

Wynajem wywrotek

Są to samochody ciężarowe z przechylaną skrzynią do tyłu, co bardzo ułatwia oraz przyśpiesza rozładunek przewożonego materiału. Dysponujemy doświadczoną grupą kierowców, którzy profesjonalnie oraz ekonomicznie obsługują wynajmowane wywrotki.

Maszyna wozidło - miniatura

Wynajem wozideł

Dysponujemy wozidłami znanych marek, które są w pełni sprawne oraz gotowe do pracy. Bardzo ułatwiają procesy inwestycyjne w szczególności przy niekorzystnych warunkach gruntowych, gdzie dojazd ciężkiego samochodu ciężarowego jest niemożliwy. Główną funkcją jaką pełnią wozidła to transport dużej ilości materiału sypkiego.

Maszyna walec - miniatura

Wynajem walców drogowych

Jesteśmy w posiadaniu walców służących do zagęszczania gruntów przy pracach drogowych, budowlanych i ziemnych. Ze względu na kształt wałów oferujemy walce gładkie oraz okołkowane.

Maszyna stabilizator gruntu - miniatura

Wynajem stabilizatora gruntu WR

Oferowany stabilizator gruntu jest wykorzystywany do ulepszania podłoża przy prowadzeniu prac ziemnych, a także do remontów nawierzchni dróg. Dzięki specjalnym bębnom mieszająco-frezującym zrywa wierzchnią warstwę podłoża, rozdrabnia ją i łączy z podawanym środkiem ulepszającym.

Maszyna koparko-ładowarka - miniatura

Wynajem koparko-ładowarek

Dysponujemy koparko-ładowarkami z wyposażeniem takim jak: widły, młot wyburzeniowy czy zamiatarka. Maszyny te są bardzo wielofunkcjonalnymi sprzętami budowlanymi. Znajdują zastosowanie podczas prac na wszelkich budowach.

Maszyna nośnik teleskopowy - miniatura

Wynajem nośników teleskopowych

W naszej ofercie znajdą Państwo nośniki teleskopowe o wysięgu 18,0 m. Ich głównym zadaniem są prace przeładunkowe. Spełniają również funkcje dźwigowe, stosowane do prac na wysokości.

Maszyna zamiatarka - miniatura

Wynajem zamiatarki

Posiadamy profesjonalne zamiatarki mechaniczne. Są to urządzenia ułatwiające zachowanie czystości zarówno wewnątrz obiektów (np. w magazynach, halach produkcyjnych) jak i na zewnątrz (np. na drogach). Zamiatarki mechaniczne pozwalają na zaoszczędzenie czasu spędzonego na utrzymywaniu porządku w tradycyjny sposób.

Maszyna naczepa niskopodwoziowa - miniatura

Wynajem naczep niskopodwoziowych

W swojej ofercie posiadamy naczepy niskopodwoziowe służące do przewozu maszyn budowlanych oraz rolniczych o ładowności 30 ton. Są to pojazdy nowe, w bardzo dobrym stanie technicznym. Naczepy wyposażone są w najazdy oraz łańcuchy do mocowania ładunku.

Jak wygląda wynajęcie maszyny budowlanej?

Specjalny numer listy numerowanej - jeden

Zbieramy informacje o inwestycji

Przeprowadzamy skrupulatną rozmowę z przyszłym klientem na temat inwestycji. Informujemy o wstępnej cenie usługi oraz o posiadanym sprzęcie. Dopasowujemy dogodny termin wykonania usługi.

Specjalny numer listy numerowanej - dwa

Sprawdzamy stan faktyczny placu budowy

Po wstępnym zapoznaniu się z planowaną inwestycją, kierownik budowy umawia się na spotkanie z inwestorem w celu oceny stanu faktycznego placu budowy i występujących tam warunków gruntowych.

Specjalny numer listy numerowanej - trzy

Wyceniamy usługę

Po poznaniu charakteru usługi oraz warunków terenowych następuję wycena inwestycji w ścisłym porozumieniu z klientem. Inwestor zapoznaje się z przygotowaną ofertą i podpisuje umowę.

Specjalny numer listy numerowanej - cztery

Przewozimy sprzęt na budowę i realizujemy zlecenie

Czas na praktyczne zajęcie się powierzonym zadaniem. Transportujemy wypożyczony sprzęt budowlany na ustalone miejsce realizacji inwestycji oraz zaczynamy prace ziemne.

Dlaczego nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych?

Zbliżenie na logo marki Volvo na kierownicy

Sprawdzone marki

Posiadamy maszyny budowlane od najlepszych producentów na rynku, które zostały niejednokrotnie przez nas przetestowane. Gwarantujemy, że sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach gruntowych.

Dwaj mężczyźni podczas rozmowy w biurze

Kompleksowa oferta

Przy tak dużej ilości posiadanych maszyn budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować wynajem każdej, niezbędnej maszyny do przeprowadzenia procesu budowlanego. Dzięki temu Twoja inwestycja będzie przebiegała w sposób sprawny, kontrolowany i bez zbędnych niedogodności.

Wiele uniesionych kciuków w górę

Jakość

Korzystamy z nowoczesnych maszyn budowlanych cenionych producentów. Nasze pojazdy posiadają aktualne przeglądy oraz są sprawdzane pod kątem technicznym po każdej zakończonej usłudze. Rzeczą priorytetową w naszej firmie jest posiadanie w pełni sprawnego sprzętu, aby mógł on sprostać kolejnym zleceniom.

Schodki z monet symbolizujące koszta prac

Wynajem maszyn budowlanych - jaka jest cena?

Wynajem maszyn budowlanych jest prostym sposobem zmniejszenia kosztów inwestycji, bowiem zakup takiego sprzętu to ogromna kwota. Gwarantujemy pełne zaopatrzenie w profesjonalne maszyny budowlane, które sprostają różnorakim robotom ziemnym. Poniżej przedstawiamy główne czynniki, na które wpływa koszt wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Od czego zależy koszt wynajmu maszyn budowlanych?

  • Rodzaj pojazdu – maszyny, które posiadamy mają różne zastosowania dostosowane do danej inwestycji, dlatego koszty użycia każdej z nich różnią się od siebie.
  • Długość współpracy – dla naszych stałych klientów oferujemy niższe stawki świadczonych usług.

Gdzie oferujemy wynajem maszyn budowlanych?

Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu budowlanego. Zatrudniamy najlepszych fachowców, a dzięki dużemu doświadczeniu przeprowadziliśmy sukcesywnie setki powierzonych zleceń. Oferujemy usługi na terenie niżej wymienionych województw:

  • Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Świecie oraz Grudziądz.
  • Pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Chojnice, Malbork, Kościerzyna, Tczew, Starogard Gdański, Dzierzgoń oraz Słupsk.
  • Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Mikołajki, Mrągowo, Iława, Bartoszyce, Szczytno, Ełk oraz Giżycko.
  •  Mazowieckie – Warszawa, Radom, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Legionowo oraz Ciechanów.

Przekonaj się sam jak łatwa oraz bezproblemowa jest współpraca z nami!

Mapka obszaru działania - województwo kujawsko-pomorskie

Zaufali nam

Logo firmy Budimex
Logo firmy Metrostav
Logo firmy Pizzarotti
Logo firmy Skanska
Logo firmy Strabag
Logo firmy PORR
Logo firmy Agro-projects
Logo firmy Aldesa
Logo firmy PBDI
Logo firmy Hydro-vacum
Logo firmy Inpak
Logo firmy Alstal
Logo firmy Polbud Pomorze
Logo firmy Cobouw
Logo firmy Panova
Logo firmy Mirbud

Współpracujemy z najlepszymi markami

Logo firmy Volvo
Logo firmy CAT
Logo firmy Doosan
Logo firmy MAN
Logo firmy Tatra
Logo firmy Mercedes
Logo firmy Terex
Logo firmy Kobelcio
Logo firmy JCB
Logo firmy Scania
Logo firmy Merlo
Logo firmy HAMM
Logo firmy Komatsu
Logo firmy Bomag
Logo firmy HBM Nobas
Logo firmy Waryński
Logo firmy LiuGong
Logo firmy Sany

Masz pytania?

Zadzwoń teraz

+48 502 164 725

…lub napisz:

biuro@szczucki.pl

Napisz do nas

Wiadomość zosała wysłana.