Jesteśmy dla
Was od 30 lat

Założycielami firmy jest małżeństwo Lucyna i Sławomir Szczuccy. Początki naszej działalności sięgają lat 90. Były to dla nas ciężkie czasy, ale znając swoje ambicje dążyliśmy do zmian na lepsze. Pierwszym zakupem była rosyjska koparka linowa E302 na podwoziu kołowym w 1993r. (mamy ją do dzisiaj, jest w siedzibie firmy i dalej działa). Następnie kupiliśmy wywrotkę Maz i spycharkę DT75. Jednym z inicjujących zadań była współpraca przy budowie Zakładu Drobiarskiego w Iławie. Ze względu na kolejne zlecenia przenieśliśmy się do Grudziądza, gdzie powstała nasza baza.

Zajmowaliśmy się pracami ziemnymi przy budowie marketów, ponieważ był to okres kiedy zaczęto stawiać sklepy wielkopowierzchniowe. Dzięki naszym działaniom powstał Real, Kaufland, Tesco oraz Carrefour. Z czasem nabraliśmy większego doświadczenia, co przyczyniło się do realizacji pełnego zakresu robót ziemnych.

Nasz zespół wykonywał prace m.in. przy budowie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr Władysława Biegańskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Grudziądzu. Rozwinęliśmy działalność i zaczęliśmy pracować także poza miastem. Pierwszym dużym zleceniem okazała się modernizacja linii kolejowej nr 9 na odcinku od km 184,800 do km 236,920 objętym obszarem Lokalnego Centrum Sterowania z siedzibą w Iławie. Następnym etapem była budowa drogi ekspresowej S-7 Gdańsk-Elbląg oraz S-5 Nowe Marzy- Bydgoszcz.

Obecnie realizujemy prace na terenie całej Polski i dynamicznie rozwijamy naszą firmę.

Zapraszamy do współpracy!

Czym się wyróżniamy?

Blurb icon

Ogromne doświadczenie

Blurb icon

Pracujemy dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji

Blurb icon

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani operatorzy oraz doświadczeni kierowcy

Blurb icon

Sprzedajemy wysokiej jakości materiały sypkie

Blurb icon

Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań budowlanych

Blurb icon

Świadczymy usługi brukarskie, przygotowujemy nowoczesne projekty ogrodów, realizujemy wyburzenia i roboty ziemne

Blurb icon

W naszej pracy zachowujemy wysoki standard i dbamy o bezpieczeństwo pracy

Blurb icon

Wynajmujemy nowoczesne maszyny budowlane

lat doświadczenia

specjalistów z branży

jednostek sprzętu budowlanego

Dlaczego warto nas wybrać?

ile kosztuje 1 m wykopu

Kompleksowe wykonawstwo

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie robót ziemnych. Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem każdej niezbędnej maszyny do przeprowadzenia procesu budowlanego.

Wiele uniesionych kciuków w górę

Najwyższa jakość usług

Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy poprzez stałe poszerzanie naszych usług, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Dwaj mężczyźni podczas rozmowy w biurze

Niezawodne doradztwo

Dzięki ogromnemu doświadczeniu wychodzimy z propozycją doradztwa niezależnie od stopnia trudności zlecenia. Wspólnie wybierzemy idealne rozwiązanie dla Państwa inwestycji.

Sponsorning GKM Grudziądz

Od lat uczestniczymy w życiu sportowym miasta, które spowodowało intensywny rozwój naszej działalności. Aktywnie kibicujemy drużynie GKM Grudziądz awansującej w 2014 roku do Ekstraligi. W 2019 roku dołączyliśmy do grona sponsorów klubu i do dziś wspólnie dzielimy największe emocje!

Współpraca z Norbertem Krakowiakiem

Norbert Krakowiak – polski żużlowiec, występujący w barwach GKM-u od 2021 r. Jest utalentowanym, młodym sportowcem, a jego kariera coraz bardziej nabiera tempa. Choć żużel jest nam bliski, to dzięki Norbertowi poznajemy go od drugiej strony. Jesteśmy dumni będąc częścią jego świetnego teamu!

norbert krakowiak podczas występu w ekstralidze