Wyburzenia i rozbiórki

Firma Roboty Ziemne Szczucki specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych zleceń związanych z wyburzeniem oraz rozbiórką obiektów budowlanych. Fachowa wiedza połączona z dużym doświadczeniem naszych pracowników oraz nowoczesnym sprzętem pozwala na wykonanie profesjonalnego, w pełni bezpiecznego zlecenia. 

Zamów bezpłatną wycenę

Wiadomość zosała wysłana.

Wyburzenia i rozbiórki - oferta

Wyburzenia

Wyburzanie i rozbiórki obiektów Szczucki

Zajmujemy się wyburzeniami obiektów budowlanych niezależnie od gabarytów oraz lokalizacji danego obiektu. W swojej pracy stosujemy metodę mechaniczną, polegającą na wyburzeniu przy użyciu nowoczesnego oraz w pełni sprawnego sprzętu budowlanego. Nasze działania są bardzo przemyślane, dlatego prace wyburzeniowe są dostosowane do potrzeb klienta, czynników ekonomicznych oraz specyfikacji otoczenia.

 • Wyburzenia budynków – to nie tylko demontaż obiektu. Musimy skupić się również na odłączeniu wszelkich instalacji. Takie prace wykonane są wyłącznie przez specjalistów.
 • Wyburzenie ścian / ściany nośnej / ścian działowych – realizowane są z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz pod okiem profesjonalistów.
 • Wyburzenie obiektów kubaturowych – jest to proces wymagający dużej organizacji pracy ze względu na wielkopowierzchniowość tego typu obiektów.
 • Inne popularne wyburzenia – są to między innymi wyburzenia kominów, wież ciśnień, obiektów małej architektury, balkonów.

Rozbiórka

Robotnik podczas wyburzania ściany

Specjalizujemy się w wykonywaniu tradycyjnych rozbiórek obiektów budowlanych, które polegają na usunięciu z przestrzeni danego obiektu oraz przygotowaniu terenu pod nową inwestycję. Rozbiórki przeważnie wymagają uzyskania dokumentacji urzędowej – wszystkie zlecone zadania wykonujemy z zachowaniem wyznaczonych terminów. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zadba o bezpieczeństwo oraz wysoką jakość pracy podczas procesu rozbiórki.

 • Rozbiórka budynku – wielkość obiektu oraz jego lokalizacja mają główny wpływ na wymagane formalności administracyjne związane z rozbiórką.
 • Rozbiórka domu – bardzo często wymaga dużej precyzji, ze względu na lokalizację obiektu w zwartej zabudowie mieszkaniowej.
 • Rozbiórka budynku gospodarczego / stodoły – często są wykonywane ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców posesji oraz estetykę otoczenia.
 • Inne popularne rozbiórki – są to między innymi wolnostojące hale magazynowe, wiaty, wiadukty, budynki przemysłowe, altany.

Dlaczego my?

Przedsiębiorca na tle maszyn budowlanych

30 lat doświadczenia

Jesteśmy na rynku od prawie 30 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwoliło nam stworzyć kompleksowe oferty, które trafiają do naszych klientów.

Wiele koparek ustawionych w rzędzie - park maszyn

Park maszyn

Posiadamy szeroką gamę maszyn oraz urządzeń budowlanych przeznaczonych do specjalistycznych prac. Cenimy sobie nowoczesność,  bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Księgowy stawia pieczątkę na dokumencie

Standardy i jakość

Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy poprzez stałe poszerzanie naszych usług, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Dwaj mężczyźni podczas rozmowy w biurze

Profesjonalne doradztwo

Dzięki dużemu doświadczeniu oferujemy doradztwo techniczne niezależnie od stopnia trudności zlecenia. Wspólnie wybierzemy najdogodniejsze rozwiązania dla Twojej inwestycji.

Schodki z monet symbolizujące koszta prac

Ile kosztuje wyburzenie, a ile rozbiórka?

Na koszt wyburzenia oraz rozbiórki obiektu budowlanego wpływa wiele czynników. Niekiedy proces ten jest bardzo dużym wydatkiem, dlatego zawsze warto zapoznać się ze specyfikacją obiektu przeznaczonego do rozbiórki lub wyburzenia. Poniżej przedstawiamy główne czynniki wpływające na koszt wyburzenia lub rozbiórki.

Od czego zależy koszt wyburzenia / rozbiórki?

 • Wielkość obiektu – budynki przeznaczone do wyburzenia lub rozbiórki o dużych powierzchniach generują większe koszty.
 • Grubość ścian – wyburzenie lub rozbiórka grubszych ścian wynoszących ponad 20 cm, wymaga większego wkładu finansowego od ścian o grubości około 10 cm.
 • Rodzaj połaci dachowej – ma realny wpływ na metodę rozbiórki, a co za tym idzie cenę tej usługi.

 • Specyfika budynku – budynki o prostej bryle są łatwiejsze do rozbiórki lub wyburzenia, dlatego cena tej usługi jest niższa.
 • Stan budynku – im budynek jest w lepszym stanie, tym większą część materiałów budowlanych można odzyskać, co zmniejszy koszty realizacji inwestycji.

Co musisz wiedzieć o wyburzeniach i rozbiórkach?

Ile kosztuje wyburzenie domu w 2024? Jakie są procedury i ile kosztuje rozbiórka?

Ile kosztuje wyburzenie domu w 2024? Jakie są procedury i ile kosztuje rozbiórka?

Jeśli planujesz prace rozbiórkowe, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego jaki jest koszt wyburzenia oraz jakie formalności należy spełnić do rozbiórki obiektu.

Równanie działki w 5 krokach – skuteczna niwelacja terenu

Równanie działki w 5 krokach – skuteczna niwelacja terenu

Kupiłeś działkę, ale jej teren nie umożliwia Ci od razu rozpocząć budowy domu? Chcesz wykonać niwelację działki, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Z poniższego artykułu dowiesz się jakie prace ziemne należy przeprowadzić w celu wyrównania posesji. Przedstawiamy zasady profilowania oraz 5 kroków skutecznego wyrównania poziomu gruntu.

Kto wydaje pozwolenie na budowę domu? Gdzie się zgłosić?

Kto wydaje pozwolenie na budowę domu? Gdzie się zgłosić?

Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego lub innych obiektów budowlanych to najważniejszy dokument, który jest kluczem do rozpoczęcia robót budowlanych i pierwszych prac ziemnych. Co do zasady jest ono konieczne w przypadku budowy prawie każdego budynku, choć są wyjątki. Kto więc wydaje pozwolenie na budowę domu? Gdzie można je otrzymać? Dowiesz się z tego artykułu.

Jak przebiega współpraca?

W naszej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy zadbają o pomyślny przebieg powierzonej usługi. Zawsze staramy się uzyskać jak najwięcej informacji o zleceniu, tak by móc przygotować kompleksową ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. W trakcie całego procesu realizacji inwestycji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy fachowe podejście do zleconego zadania.

Dwaj mężczyźni na placu budowy podający sobie ręce
Specjalny numer listy numerowanej - jeden

Bezpłatna wycena

Oferujemy szybką oraz przede wszystkim bezpłatną wycenę planowanej inwestycji. Wycena zostaje przygotowana przez naszego wykwalifikowanego pracownika, który z chęcią udzieli fachowych wskazówek. Zależy nam na zadowoleniu klientów, w związku z tym od samego początku dbamy o jakość świadczonych usług.

Specjalny numer listy numerowanej - dwa

Zawarcie umowy

Po ustaleniu kompletnego planu przebiegu inwestycji następuję zawarcie umowy pomiędzy naszą firmą, a klientem. Wywiązujemy się z podjętych zobowiązań w sposób ekonomiczny oraz rzetelny. Od tego momentu prężnie działamy nad powierzonym zadaniem, tak by sprostać oczekiwania inwestora.

Specjalny numer listy numerowanej - trzy

Wykonanie prac

Prace nad rozbiórką lub wyburzeniem danego obiektu wykonujemy zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa przy użyciu nowoczesnego sprzętu budowlanego. Dzięki dużemu doświadczeniu przy tego typu usługach, realizowane zlecenie przebiega w sposób sprawny, bezproblemowy oraz kontrolowany.

Specjalny numer listy numerowanej - cztery

Finalizacja zlecenia

Ostatecznie weryfikujemy wykonaną pracę, aby potwierdzić zgodność usługi z wstępnymi ustaleniami. Następnie przystępujemy do finalizacji zlecenia, czyli przedstawiamy wykonane zadania inwestorowi. Na tym kroku dobiega koniec współpracy naszej firmy z klientem.

Gdzie realizujemy wyburzenia i rozbiórki?

Firma Roboty Ziemne Szczucki podejmie się każdego zlecenia, niezależnie od trudności realizacji. Gwarantujemy profesjonalne usługi wykonane terminowo na obszarze kilku województw:

 • Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Świecie oraz Grudziądz.
 • Pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Chojnice, Malbork, Kościerzyna, Tczew, Starogard Gdański, Dzierzgoń oraz Słupsk.
 • Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Mikołajki, Mrągowo, Iława, Bartoszyce, Szczytno, Ełk oraz Giżycko.
 •  Mazowieckie – Warszawa, Radom, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Legionowo oraz Ciechanów.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami już teraz!

Mapka obszaru działania - województwo kujawsko-pomorskie

Zaufali nam

Logo firmy Budimex
Logo firmy Metrostav
Logo firmy Pizzarotti
Logo firmy Skanska
Logo firmy Strabag
Logo firmy PORR
Logo firmy Agro-projects
Logo firmy Aldesa
Logo firmy PBDI
Logo firmy Hydro-vacum
Logo firmy Inpak
Logo firmy Alstal
Logo firmy Polbud Pomorze
Logo firmy Cobouw
Logo firmy Panova
Logo firmy Mirbud

Współpracujemy z najlepszymi markami

Logo firmy Volvo
Logo firmy CAT
Logo firmy Doosan
Logo firmy MAN
Logo firmy Tatra
Logo firmy Mercedes
Logo firmy Terex
Logo firmy Kobelcio
Logo firmy JCB
Logo firmy Scania
Logo firmy Merlo
Logo firmy HAMM
Logo firmy Komatsu
Logo firmy Bomag
Logo firmy HBM Nobas
Logo firmy Waryński
Logo firmy LiuGong
Logo firmy Sany

Masz pytania?

Zadzwoń teraz

+48 502 164 725

…lub napisz:

biuro@szczucki.pl

Napisz do nas

Wiadomość zosała wysłana.