Usługi minikoparką – cena pracy

Budowa domu, rozbiórki czy inne różnego typu prace ziemne warto wykonywać z pomocą odpowiednich maszyn. Wynajem maszyn budowlanych daje duże możliwości zarówno pod względem szybkości, jak i jakości wykonanej pracy. Na małych placach budowy świetnie spisują się minikoparki gąsienicowe. Podczas jakich prac przydadzą się usługi minikoparką? Jaka jest cena usług i wynajmu minikoparki?

usługi minikoparką cena

Co wchodzi zakres usług minikoparką?

Minikoparka to uniwersalna maszyna, która może być wykorzystana do wykonania wielu różnych prac. Oto kilka przykładów:

  1. Wykonanie wykopów – minikoparki są najczęściej wykorzystywane do wykonywania wykopów pod fundamenty, studnie, baseny, kanalizację, rury, etc.
  2. Wykonywanie robót ziemnych – minikoparki mogą być wykorzystane do wykopania rowów czy drenażu opaskowego.
  3. Prace ogrodowe – mogą być również używane do wykopów ziemnych pod krzewy, drzewa, osłony przeciwsłoneczne bądź krawężniki.

Minikoparki to sprzęt, który umożliwia kompleksowe usługi niezbędne podczas większości robót. Niewielkie gabaryty oraz łatwość w transporcie sprawiają, że jest to niezawodny sprzęt.

Od czego od zależy cena robót ziemnych minikoparką?

Cena usług minikoparką zależy od wielu czynników:

  1. Rodzaj pracy – cena usług może różnić się w zależności od rodzaju pracy, którą trzeba wykonać. 
  2. Czas pracy – koszt ustalany jest najczęściej od godziny pracy minikoparki. Im więcej czasu wymaga wykonanie usługi, tym cena będzie wyższa.
  3. Dodatkowe usługi – cena minikoparki może się różnić również w zależności od tego czy potrzebny będzie dodatkowy sprzęt dostosowany do rodzaju prac ziemnych.
  4. Lokalizacja – na cenę usług minikoparką wpływa również miejsce wykonywania prac. 

Ile kosztuje wynajem minikoparki?

Usługi ziemne wykonywane minikoparką wycenia się indywidualnie na podstawie analizy prac, jakie należy wykonać oraz długości współpracy. Zazwyczaj cena netto wynajmu minikoparki to koszt około 100zł/h z operatorem.

Jak przebiega wynajem minikoparki do prac ziemnych?

W naszej firmie wykonujemy prace ziemne i oferujemy usługi minikoparką, a także innych maszyn budowlanych, których wykaz znaleźć można w zakładce – wypożyczalnia maszyn budowlanych

Kompleksowe usługi minikoparką rozpoczynamy od zebrania informacji na temat planowanej inwestycji. W kolejnym kroku sprawdzamy stan faktyczny placu budowy, na jakim wykonujemy usługi. Dopiero później możemy wykonać wycenę prac ziemnych, a po akceptacji przez klienta przechodzimy do zlecenia usług minikoparką.

Chcesz zlecić roboty ziemne? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń teraz

+48 502 164 725

…lub napisz:

biuro@szczucki.pl

Napisz do nas

Wiadomość zosała wysłana.